Čtvrtek, 8 prosince, 2022
novinky
PR článek

Reklamní propisky: Praktické řešení, jak potěšit nejen své zákazníky

Redakce doporučuje

K čemu slouží tištěné etikety?

Když přicházíme do obchodu každý den, vidíme mnoho různých kategorií produktů a díky štítkům si snadno vybereme ty, které...

Kvalitní instalatér je vždy k službám

Instalatér vám nepomůže pouze s kapajícím kohoutkem, jeho role je o dost širší. Instalatéra budete potřebovat například tehdy, když...

S kvalitními nosiči kol můžete převézt i čtyř kola najednou

Začněte si užívat cyklistiku kdykoli je vám milé. Jestliže si chcete kola převézt na dovolenou nebo na víkend k...

Reklamní propisky jsou ve firmách velmi oblíbené. Můžete tak totiž během chvilky obdarovat zákazníka, přičemž nová propiska se vždy hodí. Navíc je jistě využijete také ve firmě. Díky tomu se o vás dozví více lidí.

Typy propisek

Reklamní propisky můžete sehnat za skvělou cenu, přičemž jejich kvalita zůstává na vysoké úrovni. Nabízí se několik různých provedení, ze kterých můžete vybírat. Oblíbenou klasikou jsou plastové reklamní tužky s potiskem. Potisk plastových tužek je spolehlivý a můžete tak ve skvělém stylu otisknout například logo své firmy. Kromě toho se však nabízí také kovové propisky, tento materiál působí o něco lépe. Navíc je zde možnost rytí kovových tužek, takže výsledek je ještě o kus lepší. Pro milovníky přírodních materiálů v nabídce najdete také propisky vyrobené z bambusu.

Psací sady a vícefunkční tužky

Propisky s potiskem rozhodně nejsou všechno, co můžete svým zákazníkům nabídnout. Praktické jsou vícefunkční tužky, které nabízí řadu dalších funkcích. Kromě psací potřeby tak v jednom můžete získat také laserové ukazovátko, dotykový hrot, či třeba pravítko. Uznávané zákazníky navíc potěší psací sady a značková pera. Jejich zpracování je jedinečné a osloví každého.

Další drobnosti

Psací potřeby nabízí hlavně praktičnost a příjemnou pořizovací cenu. Kromě nich však lze pořídit také další drobnosti pro obdarování zákazníka. Populární jsou také klíčenky a přívěsky, na které můžete využít potisk či laserové rytí. Praktickým dárkem jsou například také nákupní tašky s potiskem, powerbanky, či drobnosti do domácnosti jako je otvírá, hrneček a podobně.

Jestliže hledáte ideální reklamní předmět, pak jsou psací potřeby skvělou volbou. Propisek totiž snad nikdy není dost, luxusnější pera navíc dokážou opravdu potěšit.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

K čemu slouží tištěné etikety?

Když přicházíme do obchodu každý den, vidíme mnoho různých kategorií produktů a díky štítkům si snadno vybereme ty, které...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -